«Бориспільський експрес» дозволив пасажирам зекономити 26 млн грн на проїзді до аеропорту — УЗ

  Від початку запуску залізничного сполучення між Центральним вокзалом Києва та аеропортом «Бориспіль» пасажири зекономили близько 26 мільйонів гривень.

  «За час експлуатації Експресу пасажири вже витратили на 26 мільйонів гривень менше, ніж якщо б вони скористалися таксі. Ми порахували, що середня вартість проїзду з Києва до аеропорту, і з аеропорту до Києва, яка була до цього проекту, десь близько 300 гривень», — повідомив керівник філії «Південно-Західна залізниця» Роман Веприцький в інтерв’ю «5 каналу».


  За його словами вартість проїзду у експресі на рівні 80 гривень є конкурентоспроможною, а при її встановленні в Укрзалізниці в першу чергу звертали увагу на спроможність людей оплатити такий проїзд.


  «Ми зробили конкурентоспроможну ціну. Ми зробили втричі дешевше. Крім того, цієї ціни буде достатньо, щоб окупити проект, у який ми вклали кошти», — додав Веприцький.


  Нагадаймо, 30 листопада у Києві запустили перший експрес до Борисполя. Поїзд курсує між залізничним вокзалом Києва Київ-Пасажирський та аеропортом Бориспіль цілодобово, відправляється з 14-ї колії. На другий день після запуску експрес Київ-Бориспіль зламався.
  Джерело статті: “https://hromadske.ua/posts/borispilskij-ekspres-dozvoliv-pasazhiram-zekonomiti-26-mln-grn-na-proyizdi-do-aeroportu-uz”

Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.