Врятували патріоти: У Харкові Порошенко оглянув оновлену філармонію

  Як передає кореспондент Depo.Харків, про це сьогодні, 14 лютого, заявив президент України Петро Порошенко, виступаючи у філармонії, де має пройти перший після реконструкції концерт.

  Він нагадав, що на місці філармонії хотіли будувати казино, торговельний центр або бізнес-центр. "І лише справжні патріоти вірили, що буде храм мистецтва", — сказав Порошенко.

  За його словами, протягом довгих років будівництво було заморожене, орган був складений на зберігання, а будівельні роботи не велися. "Казали, що немає грошей, не було волі, щоб продемонструвати рішуче бажання прикрасити Харків", — сказав Порошенко.

  Однак за останні три роки, за словами президента, рекордними темпами було забезпечено будівництво філармонії. "Загальне будівництво філармонії коштувало майже півмільярда гривень, але кожна копійка з витрачених півмільярда була потрібна Україні. У 16-му році ми з вами зустрічалися на відкритті органного залу і мене запитували: "Як ви можете замість фінансувати армію, фінансувати органний зал?". Моя відповідь була: "Це не менш важливо". Це будує український дух, це будує віру в перемогу, що все буде добре", — сказав Порошенко.

  Він додав, що з 2016 року вже відбулося 500 органних концертів. "Харківський органний зал характеризується, як пиво "Carlsberg", – напевно, найкращий зал у світі. Ми не стверджуємо, але для нас він найкращий", — сказав президент.

  Порошенко також додав, що 174 млн грн з загальних 500 млн грн були витрачені у 2018 році, ще 49 млн грн – у 2019 році.

  "Важливо, щоб у цей зал приходили справжні поціновувачі музики. Важливо, щоб Україна стала великою країною, регіональним лідером, а українці стали нацією вільних, заможних і щасливих людей. Я впевнений, що у нас це вийде", — підсумував Порошенко.

  Після виступу у філармонії розпочався перший концерт.

  Як повідомляв Depo.Харків, харківський завод "Турбоатом" освоїв нові виробництва та ввів імпортозаміщення, щоб не купляти комплектуючі на російському ринку.  Джерело статті: “http://kh.depo.ua/ukr/kh/vryatuvali-patrioti-u-harkovi-poroshenko-oglyanuv-onovlenu-filarmoniyu-20190214916232”

Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.