Європарламент закликав спортсменів і митців утриматися від участі у заходах в Чечні

  Європейський парламент закликав владу Чечні звільнити керівника грозненського відділення правозахисного центру "Меморіал" Оюба Тітієва.
  Про це йдеться в ухваленій сьогодні резолюції.
  "Члени Європарламенту закликають негайно звільнити директора Меморіалу Оюба Тітієва. Він переслідується за сфабрикованими доказами незаконного придбання та зберігання наркотиків. Європейська Комісія, Європейська служба зовнішніх дій та держави ЄС уважно стежитимуть за його судовим процесом, який має відбутися до середини лютого 2019 року", — йдеться в резолюції.
  Парламент також закликає російську владу скасувати закони, які суворо обмежують здатність НУО працювати самостійно та ефективно.
  За законом 2012 року про "іноземних агентів" Росія визнала таким назвала "Меморіал" (лауреата премії Сахарова 2009 року), останню активну правозахисну організацію в Чечні.
  "Резолюція закликає міжнародних спортсменів та діячів мистецтва утримуватися від участі у публічних заходах у Чечні або в заходах, які спонсорує її керівництво", — заявили євродепутати.

  Джерело статті: “https://www.newsline.com.ua/society/evroparlament-zaklikav-sportsmeniv-i-mittsiv-utrimatisya-14022019140601”

Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.